VITEL PO VITELU” – Družabno srečanje članic in članov Slovenskega društva za elektronske komunikacije

Spoštovane članice in člani društva SIKOM!

Vabimo vas na družabno srečanje članic in članov društva SIKOM z delovnim nazivom »Vitel po Vitelu«.

Srečanje bo v soboto, 28. 5. 2022 od 11h dalje v prijetnem okolju doma LD Kamnik, Zgornje Palovče 10, 1241 Kamnik

Na delovnem srečanju bomo izmenjali poglede na delovanje društva, predvsem pa strnili vtise o osrednjem dogodku, ki ga društvo organizira, t.j. o delavnici VITEL.

Na srečanju bo tudi poskrbljeno, da ne boste ne lačni ne žejni. Če ima kdo kakšne posebne želje glede prehrane (vegetarijanska hrana), naj nas na to opozori pri prijavi.

Zaradi uspešne priprave srečanja, vas naprošam, da vašo udeležbo sporočite na elektronski naslov info(at)drustvo-sikom.si, najkasneje do ponedeljka, 23. 5. 2022

Vljudno vabljeni!

Vesna Prodnik, predsednica